Григорій Фалькович


Відомий поет і громадський діяч. Свого часу був радіомайстром, сержантом ракетником та інженером, у науці пройшов шлях від лаборанта до Ученого секретаря Науково-дослідного інституту, на держслужбі — до службовця 4-го рангу. Вищу філологічну освіту здобув у Київському держуніверситеті ім. Т. Шевченка. Поетичні збірки виходили в Україні та Росії. Вірші публікувалися російською, англійською, мовами їдиш та іврит, зокрема у зарубіжних антологіях сучасної поезії.

Твори Г. Фальковича для дітей друкуються окремими виданнями, активно використовуються у шкільній літературі. Він є автором серії книжечок під загальною назвою «Для дотепного віку».

Г. Фалькович — один з фундаторів єврейського національно культурного відродження останньої чверті ХХ ст. Голова правління Київського єврейського культурно-просвітницького товариства імені Шолом Алейхема. Ініціатор видання і член редколегії «Антології єврейської поезії» (українські переклади з їдиш). Член Національної спілки письменників України. Лауреат міжнародної премії ім. Володимира Винниченка, літературної премії імені Павла Тичини. Нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України.


Книги, що написав Григорій Фалькович:

Книги для малят від 2 до 102 років.
Доставка по Києву та Україні.
+380 97 199-19-13
+380 50 146-94-58
sales@halamaha.com.ua