На початок
  • Сортувати:
  • за віком
  • за назвою
  • за ціною

«"Аристократ" із Вапнярки»

Автор:
Серія: Доросла серія
Жанр: Повісті, романи
Вікова група: Юнацтву, Дорослим
Ілюстрації: Женько Мусієнко (титул), Борис Богомаз (заставки)
Тип видання: тверда ґлянцева палітурка
Формат: 130х200 мм
Кількість сторінок: 480
Рік видання: 2013
ISBN: 978-617-585-047-3
Купити   50 грн.
Перший український сатиричний роман «Аристократ» із Вапнярки» (1979) одразу після виходу в світ став бестселером і розійшовся майже півмільйонним накладом.

У часи так званого застою цей іскрометний, веселий, дотепний гостро-соціальний твір з виразно українським національним обличчям став радісною віддушиною для сотень тисяч читачів, які побачили в ньому гротескно+правдиве віддзеркалення тогочасної дійсності й талановите продовження гумористичних традицій Степана Руданського та Остапа Вишні.

Автор роману — найвідоміший і «найширокоформатніший» сучасний український сатирик Олег Чорногуз — зумів з великим блиском і бездоганним відчуттям стилю створити цілу галерею яскравих сатиричних типів, що уособлювали «досягнення» безлико-тоталітарної совєцької системи. Роман написано з властивою авторові іронією, читається легко й захопливо. Для широкого кола читачів: від школярів — до академіків.


Читайте повний опис книги «"Аристократ" із Вапнярки» на сайті ababahalamaha.com.ua

Вся серія «Доросла серія»

Будемо дуже вдячні, якщо ви поділитесь своїми думками та враженнями від цієї книжки. Цим ви допоможете з вибором іншим відвідувачам нашої інтернет-крамниці.


comments powered by Disqus
Книги для малят від 2 до 102 років.
Доставка по Києву та Україні.
+380 97 199-19-13
+380 50 146-94-58
sales@halamaha.com.ua