Оплата

Готівкою

Оплата готівкою можлива при:

У першому випадку кур’єр має передати вам товарний чек, а також рахунок за сплату доставки. При самостійному вивозі товару вам необхідно буде роздрукувати форму заявки, яка буде сформована під ваше замовлення на сайті, та принести її з собою за вказаною адресою.

Передплата

Ви оплачуєте вартість замовлення, без урахування його доставки чи пересилки, шляхом перерахунку грошей на картку Приватбанку або переказу грошей на розрахунковий рахунок. Реквізити будуть повідомленні окремо.
Для уникнення затримок просимо повідомляти нас про здійснення оплати електронною поштою або телефоном.
При передплаті замовлення вам не буде потрібно оплачувати при отриманні свого замовлення у відділеннях Укрпошти або "Нової Пошти" вартість грошового переказу.

Післяплата при використанні послуг Укрпошти

Замовлення відправляється Укрпоштою на зазначену адресу до відповідного відділення Укрпошти, як посилка з «оголошеною вартістю».
Вартість замовлення, пересилки та грошового переказу ви оплачуєте безпосередньо в момент його отримання у відділенні Укрпошти.
Вартість пересилки залежить від ваги.
При оформленні замовлення ми повідомляємо вам приблизну суму вартості пересилки та вартості грошового переказу яку ви будете оплачувати у відділенні Укрпошти.

Післяплата при використанні послуг "Нової Пошти"

Замовлення відправляється "Новою Поштою" на зазначне відділення "Нової Пошти" (адреси відділень), як посилка з «оголошеною вартістю».
Вартість замовлення, пересилки та грошового переказу ви оплачуєте безпосередньо в момент його отримання на складі "Нової Пошти".
Вартість пересилки залежить від ваги.
При оформленні замовлення ми повідомляємо вам приблизну суму вартості пересилки та вартості грошового переказу яку ви будете оплачувати у відділенні "Нової Пошти".

Інше

Ми завжди раді піти на зустріч й обговорити інші зручні для вас способи оплати.

Книги для малят від 2 до 102 років.
Доставка по Києву та Україні.
+380 97 199-19-13
+380 50 146-94-58
sales@halamaha.com.ua